Kurumsal

Romoy, 20 yılı aşkın hastane yönetimi deneyimi bulunan sağlık profesyonellerince kurulmuş, merkezi İstanbul’ da bulunan uluslararası bir firmadır.

Kuruluş ana amacı medikal turizm olan Romoy, kurulduğu yıl olan 2013’te asistans ve danışmanlık alanlarında da faaliyete başlayarak büyümeye devam etmiştir.

Tarihçemiz

Romoy’ un hikayesi 2013 yılında başladı. Uzun yıllar sağlık sektörünün farklı alanlarında ama beraber çalışan bir ekibin birbirini cesaretlendirmesi ile kuruldu Romoy. 

Başlangıçta elimizde hiçbir şey yoktu; sağlık yönetimi alanındaki bilgimiz dışında. Ne bir ofisimiz ne şirketimiz ne ismimiz vardı. Ofisi olmayan insanlar için en güzel çalışma alanları kafelerdir. Biz de Fulya’ da bir kahve dükkanında çalışmaya başladık. 3 ay böyle devam etti. 

Önce şirketimizin adı biçimlendi. Sonra da güven ve sevgiyi ifade eden logomuz. 

İlk ofisimizi tuttuğumuz zamanki heyecanımızı hala hatırlarız. Okmeydanı’nda, ufacık bir ofisti. Ama bizim için şahane bir yerdi. Tüm önemli kararlarımızı ve bizi bugünün Romoy’u yapan adımları orada attık. 

İlk çalışma alanımız sağlık turizmiydi; ancak gelen yoğun talepler sonucu kısa sürede danışmanlık alanında da çalışmaya başladık. Bugün 4 ana alanda hizmet veren bir grup şirketiyiz artık. 

Uzun yıllardır, çok büyük keyifle hastanelerde yaptığımız sağlık yönetimini bu defa kendi çatımız altında, yine aynı keyifle, biraz daha huzurlu, biraz daha kendi yorumlarımızı katarak ama daima mükemmel olma çabası ile devam ettiriyoruz artık.

Kuruluşumuzdan bu yana hizmet sağladığımız firmaların ve hastaların tüm ihtiyaçlarına bir bütün olarak ve özenle yaklaşarak deneyimli bir firma haline geldik. Müşterimiz memnun olsun istedik. Müşterilerimizle arkadaş olduk, güzel de oldu…

Faaliyet Alanlarımız

Değerlerimiz

Çalışma Arkadaşlarımıza

  • Yönetim Felsefemiz insana saygıya dayanır
  • İş etiğii bizim için para kazanmaktan önce gelir
  • Doğru insanları doğru pozisyonlarda değerlendiririz
  • Gerçekten çok çalışırız

Değerli Misafirlerimize

  • Uzun vadeli iş…

Partnerlerimize

  • Karşılıklı güven ve…

Let's get in touch

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.