Anlaşmalı Hastane ve Kliniklerimiz

Acıbadem Sağlık Grubu

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 22 hastane ve 14 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.500 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina ve Acıbadem City Clinic Tokuda Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu pek çok kompleks tedavi yöntemi için Türkiye ve dünyada bir referans merkezi olma özelliği taşımaktadır. Özellikle sporcu sağlığı ve robotik cerrahi konusunda son teknolojiye sahip tıbbi donanımı ve alanında uzman hekimleriyle önemli başarılara imza atmaktadır.

Memorial Salık Grubu

2000 yılından bu yana, Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 2 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi, JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Kalite Belgesi almaya hak kazanan Türkiye'de ilk, Dünyada 21. hastanedir.

Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi branşlarda referans merkezidir.

Amerikan Hastanesi

1920 yılında Constantinopolis Amerikan Hastanesi adıyla kurulan VKV Amerikan Hastanesi, 1995’ten bu yana Vehbi Koç Vakfı bünyesinde, kâr amacı gütmeyen özel hastane statüsünde hizmet veriyor. Hastanenin 58’i yoğun bakım hastalarına ayrılmış 278 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile tam teşekküllü bir sağlık kuruluşdur. Her sene 220.000’den fazla hastaya hizmet veren ve 10.000’in üzerinde ameliyat yapan Amerikan Hastanesi, köklü geçmişiyle Türkiye’nin sağlık sektörüne yön veriyor.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altında MedAmerikan Tıp Merkezi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve Bodrum Amerikan Hastanesi’yle birlikte hizmet vermektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesi

Koç Üniversitesi Hastanesi, 2014'te Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Hastane bünyesinde, 426 tek kişilik yatan hasta odası, 353 hasta odası, 55 yoğun bakım ünitesi, 14 kemik iliği ve 4 iyot odası bulundurmaktadır. Ayrıca 16 operasyon ve 14 müdahale odası ile 220.000 m2'lik bir alanı kapsayan Sağlık Bilimleri Yerleşkesi; tıp okulu, hemşirelik okulu, araştırma laboratuvarları ve İleri Öğrenme Merkezi'ni kapsamaktadır.

Medicana Sağlık Grubu

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu Türkiye genelinde 7 ilde 12 hastane ve 1 tıp merkezi ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. Onkoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Kemik İliği Nakli, Beyin Cerrahisi, Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi Medicana Sağlık Grubu bünyesinde yer alan branşlardan bazılarıdır.
Medicana Sağlık Grubu, multidisipliner branş yapısı; alanında uzman, deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli coğrafyalarından yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medipol Sağlık Grubu

Medipol Sağlık Grubu’nda toplam 10 hastane bulunmaktadır. Bünyesinde Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastanelerini barındıran Medipol Mega Üniversite Hastanesi kompleksi aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesidir. En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

MLP Care Hastaneler Grubu

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu Türkiye genelinde 7 ilde 12 hastane ve 1 tıp merkezi ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. Onkoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Kemik İliği Nakli, Beyin Cerrahisi, Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi Medicana Sağlık Grubu bünyesinde yer alan branşlardan bazılarıdır.
Medicana Sağlık Grubu, multidisipliner branş yapısı; alanında uzman, deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli coğrafyalarından yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medical Park Hastaneler Grubu

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana 15 ilde 25 hastane ile hizmet vermektedir.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneleri; ABD kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş hastaneleriyle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Liv Hastaneleri

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu. Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı. Ülke genelinde 5 hastanesi bulunmaktadır.

Atla Üniversitesi Medicine Hastanesi

Atlas Üniversitesi Medicine Hastanesi; 1998 yılında kurulmuştur. Hastane, son teknoloji ile donatılmış modern binası, teknik cihaz ve ekipmanlarıyla, 75.000 m2 kapalı alana sahiptir. 400 yatak kapasitesi, biri hibrit olmak üzere 18 ameliyathanesi ile yılda 400 bin poliklinik ve 30 binden fazla ameliyat gerçekleştirmektedir. Ayrıca 250 kişilik konferans salonu, 10 adet dersliği ile hastane; yıllardır lise ve üniversite düzeyinde uygulama eğitimi ve sağladığı staj olanaklarıyla 10 bini aşkın öğrencisine sağlık eğitimi vermektedir.

Dünyagöz Hastaneler Grubu

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8.000 poliklinik ve 1.000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 29 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 250 kişilik medikal kadrosu, 2.000 personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline gelmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi, İSTEK Vakfı tarafından, 1996 yılında kuruldu. 2 Genel Hastane, bir Diş ve bir de Göz Hastanesine sahiptir. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, Yetişkin Kemik İliği Nakli, Çocuk Kemik İliği Nakli, Böbrek Nakli, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Üroloji, Kanser Cerrahisi, Ortopedi, Kadın Sağlığı, Tüp Bebek, Üst Düzey Genetik Tanı Laboratuvarı olmak üzere, tüm branşlarda 2005 yılından bugüne hizmet vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Joint Commission International tarafından, 2007 yılında akredite edilerek, kalitesini ve başarısını uluslararası düzeyde belgeleyen “İlk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu” 2014 yılında, “Eğitim ve Araştırma Merkezi Hastanesi” olarak akredite edilerek, bu belgeyi alan ilk Tıp Fakültesi Hastanesi olmuştur.

Anadolu Sağlık Merkezi

Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışan hastanemiz; onkolojik bilimler, kalp sağlığı, kadın sağlığı ve IVF, nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunmaktadır.
Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda 201 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden hastane, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği) sertifikasyonlarıyla hizmet vermektedir.

Florence Nightingale Hastaneler Grubu

1989 yılında 50 yataklı küçük ve iddialı bir sağlık merkezi olarak faaliyete başlayan Florence Nightingale, bugün 4 hastane, 2 tıp merkezi ve yurt dışında birçok hastane ile işbirliği içinde faaliyetine güçlenerek devam eden bir hastane grubudur.
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, yalnızca İstanbul ve Türkiye'ye değil aynı zamanda uluslararası arenada özellikle Ortadoğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve çevre ülkelerin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilecek ``tıbbi kadro teknolojik donanım ve teknik altyapı`` üçgeninde kurulmuştur.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 1998 yılında toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. “Türkiye’nin ilk özel nöropsikiyatri hastanesi” olma unvanını kazanan NPİSTANBUL, aynı zamanda Avrupa’nın 2’nci beyin hastanesidir.
JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan hastane, 10 ayrı branşta, 160 yatak kapasitesi ve son teknoloji cihazlarla hastalara hizmet vermektedir. Bünyesinde 1 hastane ve 2 tıp merkezi bulunmaktadır.

Biruni Üniversitesi Hastanesi

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasitesine sahip tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir. İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin yer aldığı, Biruni Üniversite Hastanesi‘nde, 70’den fazlası hekim olmak üzere toplam 500 personel görev yapmaktadır. Tüm branşlarda hizmet veren hastanede 5’i koroner, 26’sı genel ve 32’si yeni doğan olmak üzere toplam 63 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 6 adet ameliyathane bulunmaktadır.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 60.000 metrekare kapalı alanda 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir.

Hastanede Karaciğer, Böbrek ve Pankreas Nakli, Pediatrik-Erişkin Kemik İliği Nakli ve Kornea Nakli gerçekleştirilmektedir. Onkoloji Merkezi ile dünyada az sayıda sağlık kuruluşunda bulunan Electa Versa HD Radyoterapi cihazı ve deneyimli ekibiyle kanser tedavisinde hastalara hizmet vermektedir.

Göz Nuru Koruma Vakfı

1984 yılında Cağaloğlu Lions Kulüpleri önderliğinde ve hayırseverlerin katkılarıyla kurulmuştur.
Göz Nuru Koruma Vakfı, 30 doktor 20 hemşire ve toplam 150 personelin çalıştığı, bir hastane ve iki göz merkezine sahip güçlü bir Vakıf haline gelmiştir. Göz sağlığı ile ilgili tüm tedavi ve ameliyatların gerçekleştirildiği hastanede Glokom, şaşılık, çocuk göz sağlığı, Katarakt, Kornea, Refraktif Cerrahi, Oküloplastik cerrahi, Retina birimlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Yılda ortalama 125.000 muayene, 6.500 ameliyat, 29.000 çeşitli tetkik ve müdahalelerin yapıldığı hastane ve göz merkezlerinde en ileri teknolojiye sahip tıbbi cihazlar ile hizmet vermektedir.

Veni Vidi Göz

Veni Vidi Göz, 8 merkeze sahiptir. Göz cerrahisinde birçok önemli yeniliği hastalarına başarıyla uygulayan VeniVidiGöz, modern katarakt cerrahisi ve lazer uygulamalarında öncü rol oynamaktadır.
LASIK & LASEK & EpiLASIK uygulamalarıyla uzağı görme sorunu yaşayan pek çok hastayı tedavi eden VeniVidiGöz, PresbyMAX ve Trans-PRK uygulamalarıyla da çok sayıda hastanın yakın ve uzak görme sorunlarını tedavi etmiştir.

Neo Life Tıp Merkezi

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknolojik donanımı, alanında deneyimli ve uzman hekimleri ile onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Merkezde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemleri özenle harmanlanarak kişiye özel tedavi programları yürütülmektedir.

2010 yılındaki kuruluşundan itibaren en üst düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunan merkez, 2013 yılı sonunda Romanya’da ikinci merkezini açmıştır.

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri İstanbul’da birinci şubesini 2007 Sultangazi’de, ikinci şubesini 2009 Esenler’de, üçüncü şubesini 2012’de Beylikdüzü’nde ve 4. şubesini de 2015 yılında Topkapı – Cevizlibağ’da hizmete açılmıştır. Tüm merkezlerinde; oral diagnoz, radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, konservatif diş tedavisi, endodont, pedodont, periodontoloji birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmektedir.

Este Center

Estecenter 2000 yılında EsteHair olarak kurulmuştur. Kısa sürede hizmet verdiği alan ve kişi sayısını artırarak Fulya’da Estecenter adıyla yüksek hizmet kalitesiyle saç ekimi ve plastik cerrahi merkezi haline gelmiştir. Yurtdışından gelen binlerce hastaya estetik cerrahinin her alanında hizmet vermektedir.

Let's get in touch

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.