Medikal Asistans

Medikal Asistans

ROMOY, uluslararası sigorta şirketlerine medikal asistanlık hizmetini veren Türkiye’deki en geniş ağa sahip şirkettir. 

Geniş Hastane Ağı

Sigortalı hastalarımıza ve refakatçilerine, tıbbi ihtiyaçlarını çözebilecekleri en doğru sağlık merkezini veya hekimi bulma konusunda yardımcı oluruz. Bu da hastalara yabancı bir ülkede zaman tasarrufu sağlar.

Ulaşım Organizasyonu

Hastalarımıza ülkemize seyahatleri öncesinde tüm ulaşım ve hastane randevu işlemlerini organize ederiz. 

Havaalanı Karşılama ve Transfer

Hastalarımızın tıbbi durumlarına ve poliçe kapsamlarına göre, hasta ve refakatçisi için tüm transferler ekibimiz tarafımızdan gerçekleştirilir. Gerektiğinde kara veya hava ambulans hizmetimiz de bulunmaktadır. 

Tıbbi Tedavi

Romoy medikal asistanımız hastalarımıza konulan teşhisin, ayrıca kendilerine önerilen tedavilerin doğruluğu ve gerekliliği konusunda adım adım takip edip onay süreçlerini yönetir. 

Tedavi Sonrası Ülkeye Dönüş

Hastalarımızın tedavileri tamamlanıp taburcu olabilecek duruma geldikten sonra, ülkelerine dönmeleri için gerekli transfer ve ulaşım hizmetlerini organize ederiz. 

Tedavi Sonrası Medikal Takip

Romoy medikal asistanımız, tedavi bitiminde hastamızın ülkesine dönüşü sonrasında tıbbi durumunu belirli periyotlarda takip eder ve sürekli iletişimde kalır. 

Tercümanlık ve Çeviri

Her hastamıza kendi dilini konuşan özel medikal asistanımız ile tercümanlık ve çeviri hizmeti veririz.

Let's get in touch

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.