Romoy Kurumsal
Danışmanlık Hizmetleri

Size ve ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. Sağlık sektörüyle
ilgili tüm danışmanlık ihtiyaçlarınız için tek bir adres.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Hastanelere Özel Finans ve Yatırım Danışmanlığı

Hastane kurulularında yatırımı planlamak ya da hastane finansal süreçlerini yönetmek uzun yıllara dayanan hastane yönetim deneyimi gerektirir.

Hastane Kurulum Danışmanlığı

Hastane kurulumu finansal planlamadan yasal ruhsatlandırma süreçlerine, iş süreçlerinin oluşturulmasından personel alımına kadar pek çok alanda aynı anda çalışılan bir süreçtir.

Hastane Yönetimi

Hastane yönetimi pek çok alanda uzmanlaşmayı gerektirir. Örneğin hastanenin medikal süreçlerinin yönetimi için hekimlik süreçleri ve diğer tıbbi süreçlere...

Stratejik Pazarlama

Stratejik planlama, kuruluşun bulunduğu nokta ile ulaşmayı istediği durum arasındaki yolu tarif eder. Kuruluşun amaçlarını, hedeflerini ve bunlara ulaşmayı...

Tıbbi Cihaz Yönetimi

Sağlık kuruluşlarının etkin ve verimli bir şekilde hizmet üretebilmelerinde tıbbi cihazların büyük payı vardır. Tedarik edilecek olan tıbbi cihazların kapasitesi ve niteliği...

Hastane İşletmesi

Hastane İşletmesi uzmanlık isteyen özellikli bir konudur. Biz Romoy olarak sahip olduğu hastaneyi işletmeyen ancak aylık olarak hastaneden gelecek geliri alıp; raporlar...

Tümünü Görüntüle

Size Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında öğrenmek istediklerinizi bizimle
iletişime geçerek ve başvuru yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastane mi açmak istiyorsunuz?

Hastane açılışı ister inşaattan başlayın ister var olan hazır bir binayı kullanın, profesyonelce planlanması gereken bir süreçtir. Mimari projenin oluşturulmasından inşaata, ruhsatlandırmadan personel alımına kadar tüm konularda yanınızdayız.

Başvuru

Fizibilite mi yaptırmak istiyorsunuz?

Bir işin sonunda elde edilecek getirinin, harcanacak kaynaktan az olduğu görülürse o yatırımdan uzak durmak gerekmez mi?

Başvuru

JCI ya da başka bir belge ile kalitenizi belgelendirmek mi istiyorsunuz?

Kalite akreditasyon belgeleri kurumun prestijine katkı sağlamanın yanında tüm süreçlerde kurumsal ve bireysel bilgi ve becerilerin gelişerek daha kaliteli bakım hizmeti verilmesini sağlar. Zorlu bir süreçtir olan akreditasyon süreci uzman ekipler eşliğinde yürütülmelidir.

Başvuru

Hastane gelirlerinizi arttırmak mı istiyorsunuz?

Romoy olarak gelirlerini artırırken Fiyatlandırmadan pazarlama faaliyetlerine, hekimlik süreçlerinden faturalama süreçlerine, hastanenin medikal süreçlerinden hasta hizmetlerine kadar pek çok faktörün değerlendirip aksiyon planları çıkarıyoruz. Ücretimiz de gelir artışına endeksli olarak belirliyoruz.

Başvuru

Detaylı Bilgi

Hastane giderlerini kontrol etmek mi istiyorsunuz?

Hastaneler teknoloji yoğun, nitelikli insan kaynağı yüksek işletmelerdir. Tıbbi cihazdan medikal sarfa, doktor hakkedişlerinden personel giderlerine birçok gider unsuru vardır. Romoy olarak tüm bu unsurları teke tek inceliyor ve sektördeki rakiplerle karşılaştırmalar da yaparak gider azaltıcı uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

Başvuru

Detaylı Bilgi

Doktor ihtiyacınız mı var?

Sağlık sektöründe en önemli kaynak hekimdir. Hekimler hastane çalışanı değil aslında hastanenin iş ortağıdır. İyi bir hekim kadrosu hasta sayısı ve ciroyu önemli ölçüde artırır; hastanenin prestijine ve marka değerine önemli katkı sağlar. Bize ulaşın ve hastanenizde en iyi hekimlerle çalışmanızı sağlayalım.

Başvuru

0

Yıl Sektör Tecrübesi

0

Ülke Sayısı

0

Hastane Açılış Projesi

0

Fizibilite Sayısı

Referanslarımızdan ve Projelerimizden Bazıları

Neden Romoy?

Alanında uzman kadrosu, tecrübesi, sunmuş olduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ve daha bir çok detay ile Romoy sizlerin yanınızda.
Yüksek hizmet kalitesi, alanında uzman doktorlar

130’dan fazla hastaneye ve 1.000’den fazla doktora bizimle ulaşmış olursunuz

Uygun fiyata kaliteli hizmet

Daha kaliteli hizmete daha uygun fiyata ulaşırsınız

7/24 Kesintisiz Hizmet

Sizinle aynı dili konuşan bir medikal asistanla 7/24 kesintisiz hizmetimizden faydalanırsınız

Ücretsiz Hizmetlerimizden Faydalanın

Ücretsiz havaalanı, otel, hastane transferleri, A Plus+Card hizmetleri, ambulans hizmetleri, seyahat ve konaklama organizasyonları

Blog, haber ve duyurularımızı takip ederek güncel bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

Excellent team 💪

“Sway Corp have been a fantastic partner in not only helping us define and optimise our core search objectives, but also in responding to tactical challenges and new opportunities.”

Thomas Smith CEO at Ritmo
Awesome work 🏆

“Sway Corp have been a fantastic partner in not only helping us define and optimise our core search objectives, but also in responding to tactical challenges and new opportunities.”

Stella Smith Web Designer
I love Sway 😍

“Sway Corp have been a fantastic partner in not only helping us define and optimise our core search objectives, but also in responding to tactical challenges and new opportunities.”

Ernest Smith Angel Investor

Detaylı Bilgi Alın

Danışmanlık ihtiyaçlarınıza kurumsal ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Sormak istediklerinizi bize sorabilir en kısa sürede detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

    Let's get in touch

    Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.