Uluslararası TPA

Uluslararası TPA

ROMOY Medikal Asistan Uluslararası TPA olarak kurumsal şirketlere, sigorta şirketine, resmi kurumlara, turistlere, gurbetçilere ve bireysel hastalara hizmet vermekteyiz. 

Ekibimiz, talep süreçlerinizi ve operasyonlarınızın tamamını veya bir kısmını yönetebilir, genel giderleri ve operasyonel maliyetleri azaltmanızı sağlar. 

Daha tutarlı, daha verimli ve daha doğru sonuçlarla hastalarımızın almış oldukları hizmet kalitesini iyileştirir, memnuniyetlerinde ölçülebilir kazanımlar elde etmelerini sağlarız.

Müşterilerimize geniş hizmet yelpazemiz ile maksimum finansal tasarruf ve yüksek kalitede asistanlık hizmeti sağlıyoruz:

  • Tıbbi yarcım
  • Geri ödeme sistemi
  • Doğrudan faturalama hizmetleri
  • Gurbetçiler için asistanlık
  • Tıbbi hukuk yardım hizmetleri

Şirketimizin acil çağrı merkezi, acil sorulara ve gelen taleplere en kısa zamanda yanıt vermek için 7/24 çalışmaktadır.

Tüm tıbbi vakalar derhal tıbbi ekibimize iletilir ve doktorlarımız tarafından dikkatli şekilde değerlendirilir. 

Tüm tıbbi bilgiler, maliyetlerin sabit oranlarda olup olmadığını değerlendirmek ve devam eden tedavi süreci hakkında yorum yapmak için tıbbi personelimiz tarafından gözden geçirilir. 

Tedavi sürecinde fiyatlandırmanın yanlış olması durumunda, medikal ekibimiz sağlık kuruluşu ile yeniden fiyatlandırma için iletişime geçer.

Hastane ve kliniklerle güçlü ve etkili ilişkiler kurarak, hastalarımıza ve sigorta şirketlerine maksimum finansal tasarruf ve yüksek kalitede tıbbi bakım hizmeti sağlıyoruz.

Let's get in touch

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.